Radost, pravda a světlo jsou v nitru každého z nás

Jsem průvodkyní na cestě ven z vašeho utrpení, bolesti či smutku – doprovodím vás k nalezení vašeho skutečného Já, hlubokého vnitřního klidu a života, ze kterého si nebudete muset brát dovolenou…
Pomáhám lidem přijímat Život takový, jaký skutečně je. Dovolit si být tvůrci vlastního života, kapitány lodi, kteří drží kormidlo pevně v rukou a sami udávají směr své plavbě životem. Ukážu vám, jak si určit svůj směr a udržovat kurz, i když přijdou poryvy větru, bouře anebo proudy, které začnou vaši loď unášet jinam.

AndEgo Ostrava - Andrea Ludwigová - průvodkyně životem, kouč, terapeut,

S radostí ženám i mužům otevírám nové pohledy na jejich životy a učím je, jak proplouvat za nepříznivého větru a umět natočit plachty tak, abyste neztratili svůj směr.

Jsem živel, miluju lidi, život a výzvy, které nám staví do cesty…

Díky tomu, že jsem ve svém životě sama prošla náročnými obdobími, dnes mohu pomáhat druhým objevovat svět nových možností a žít život, který si dosud nedovolili žít… Vést je k nalezení vlastní síly a odvahy být tvůrci, nikoliv oběťmi.
Ráda se směju, jsem gurmán, milovník knih, hudby a tance. Mým životním nábojem je turistika a objevování nových krásných míst na Zemi, s čímž souvisí také má záliba ve fotografování a zdolávání vrcholů i nových cest… Zdolané překážky i různé cesty životem mě, přestože jsem vystudovala ekonomii, přivedly až k terapeutické činnosti, které se nyní s láskou věnuji.
Jsem živel, miluju lidi, život a výzvy, které nám staví do cesty… Výzvy, které mi nedovolí jen tak sedět s rukama v klíně a zoufat. Výzvy, jejichž záměr často nedokážu dohlédnout, ač vím, že mě mají něco nového naučit a někam nasměrovat. A je jen na mě, jak se s nimi vypořádám. Jestli z nich dokáži vytěžit, poučit se a posunout se zase o krok dál – hlouběji ke své podstatě, ke svému skutečnému Já, ke zdroji odvahy a síly.
A toto “umění” s láskou a pokorou ráda předávám dál, vám, mým milým klientům…

Viděli jste někdy nešťastnou květinu nebo nespokojený dub? Pozorujte rostliny a zvířata a naučte se od nich, co to znamená přijímat realitu. Čím ochotněji přijímáte přítomný okamžik, jako byste si jej zvolili, tím méně trpíte – a tím méně jste závislí na své mysli.” Eckhart Tolle