Neplýtvejte svým časem. Dovolte si být šťastní, naučte se žít tady a teď a být sami sebou…

Když se naučíte rozpoznávat, co ve vás je “vaše” a co je přejaté, falešné, čím nebo kým nejste, pak se váš život změní k lepšímu. Zbavíte se tak iluzí, strachu, zoufalství a smutku, do nichž jste v různých situacích či životních etapách vtahováni. Nastal čas najít cestu k Sobě, ke Tvé vnitřní svobodě a hlubokému klidu, který je v tobě celou dobu přítomen, aniž o něm víš…  

Počátkem svobody je poznání, že nejsme totožní se svým myšlením. Mysl respektive ego totiž vytváří falešné Já jako náhražku za vaše pravé Já.

Chceš-li lehčí život míti, zkus své ego odložiti…aby Ti Tvé ego nebránilo v cestě k vnitřnímu poznání sebe sama. Pomohu Ti osvobodit se od zažitých a přejatých vzorců chování, které nás často brzdí nebo udržují v začarovaném kruhu smutku, beznaděje, trápení, pocitů méněcennosti, nevyrovnaných partnerských vztahů a zklamání. …

Ukážu Ti, jak začít přijímat svůj život takový, jaký skutečně je, jak se radovat ze svého bytí TADY a TEĎ a jak si dovolit být sám sebou.

Těším se na Tebe!
S láskou Andrea

S čím Vám mohu pomoci?

&

Co nabízím?

Existuje nespočet témat, na která se společně s klienty zaměřuji. Často se na mě obrací lidé s potížemi například v partnerském vztahu, kde díky našim společným terapiím zjistíme, že důvody a příčiny jsou jinde, než si původně mysleli…
Pomohu vám nebýt obětí kohokoliv a čehokoliv, najdeme společně cestu k vašemu pravému Já a radosti ze života…

S jakými tématy a životními otázkami se u klientů nejčastěji setkávám?

 • Jak se vyrovnat s nevěrou (ze strany partnera i svou vlastní)
 • Jak najít svou vlastní sílu a vypořádat se se šikanou na pracovišti
 • Jak najít cestu ven z trápení, depresí či různých zoufalství
 • Jak najít konečně štěstí v životě, jak být šťastný
 • Jak najít sám sebe, jak lépe sám sobě porozumět
 • Jak se dostat ze začarovaného kruhu
 • Jak se zbavit závislosti na partnerovi, rodiči či kamarádce
 • Nikdo mě nemá rád, nikdo mi nerozumí, všichni jsou proti mě – proč
 • Jak zvýšit sebevědomí, jak pracovat s přijetím sebe sama

Oblasti, se kterými klientům také pomáhám:

 • Zbavit se tíživých myšlenek, strachů a smutku
 • Uvolnit vnitřní tlaky
 • Zbavit se závislostí
 • Nalézt či znovuobjevit sebedůvěru a sebeúctu
 • Vracet do života smysl, radost a naplnění
 • Uzdravení zraněné duše
  a nalezení své vnitřní síly, skutečného Já i ztracené chuti do života

Žít život svých snů můžete i vy!
Objednejte se na konzultaci se mnou, jsem tady pro vás…

Jak konzultace probíhají?

Terapie se mnou probíhají osobně v Ostravě, ale také telefonicky, přes skype nebo formou on-line setkání přes bezplatný kanál. Forma je volitelná dle individuálních potřeb, možností a preferencí každého z vás. 

Na první konzultaci vám doporučuji si vyčlenit raději 2 hodiny, abyste nebyli v žádném časovém presu. Obvykle trvá 1-2 hodiny, podle situace a různých okolností, které nastanou v průběhu našeho rozhovoru. Každý jsme jiný, každá konzultace probíhá jinak a délku, ani její vývoj není možné předem odhadnout. Na případném dalším setkání se domlouváme po skončení prvního sezení.                    

Osobní konzultace

Platbu konzultace je třeba provést předem tak, aby byla 48 hod před plánovaným zahájením připsána na účet. Teprve po připsání částky na účet je pro mne konzultace závazně objednaná. V hotovosti je možné doplatit pouze čas strávený nad plánovaný rámec konzultace, a to bezprostředně po ukončení sezení.

Číslo bankovního účtu: 4231819003 / 0800

Cena za 1 hodinu konzultace

1.000,- Kč

Skype/on-line/telefonická konzultace

V případě on-line, telefonické či jiné formy konzultace “na dálku” je možná pouze platba předem – převodem na účet tak, aby byla částka připsána na účet 48 hodin před dohodnutou konzultací. Konzultace je pro mě závazně objednaná až v případě, že jsou peníze na můj účet připsány 48 hodin před započetím konzultace.

Číslo bankovního účtu: 4231819003 / 0800

Cena za 1 hodinu konzultace

1.000,- Kč

Hodnota konzultace

V ceně konzultace zohledňuji celkovou náročnost setkání, můj energetický výdej i potřebu maximálního soustředění se na klienta. V takovém nastavení, ve snaze poskytnout každému klientovi maximum, nemohu vést jednu terapii za druhou… Děkuji za pochopení. 

* Platební a storno podmínky jsou uvedeny níže.

Kde se můžeme potkat?

mé Podmínky

* Platební a storno podmínky

Čas každého z nás je vzácný. Važme si svého času navzájem a prosím případné změny řešme, pokud je to jen trochu možné, s předstihem. Někdy se může stát, že změníte názor a schůzku si rozmyslíte nebo vám do toho něco vleze. Abychom předešli nedorozuměním a nejasnostem, níže jsou sepsána pravidla pro jednotlivé konzultace a také nutné storno podmínky, které objednáním termínu akceptujete.

* Storno konzultace

V případě, že se nemůžete osobní či on-line nebo telefonické konzultace zúčastnit, je potřeba, abyste se odhlásili nejpozději 24 hodin před termínem, nejlépe sms zprávou či e-mailem. Jestliže se ze smluvené konzultace klient neomluví a nedostaví se, anebo se omluví později, úhrada za tuto neuskutečněnou konzultaci je nevratná a propadá, protože v takovém případě již nemám možnost hodinu konzultace nahradit jiným klientem.
V případě, že platba od klienta za on-line či telefonickou konzultaci nebude na můj účet č. 4231819003 / 0800 připsána minimálně 24 hodin před termínem dohodnuté konzultace, termín této konzultace automaticky propadá.

Velmi si vážím rozhodnutí svěřit svá křehká témata, i společnou práci na nich, právě mě.
S velkými díky za svěřenou důvěru, 

Zkušená terapeutka Andrea Ludwigová vám pomůže s tématy sebehodnoty, sebeúcty, sebelásky, nedostatečného sebevědomí, problémy se šikanou, potížemi v komplikovaném vztahu aj.
podpis Andrea Ludwigová

Nejste si jisti? Stačí zavolat, ve všem vám poradím 🙂